Лугинська Районна Державна Адміністрація
Лугинський район, Житомирська область

Українсько-Словацький бізнес-форум

Переглядів: 70

Інформуємо, що  метою розширення двостороннього торговельно-економічного співробітництва з країнами ЄС, популяризації України та вітчизняних виробників за кордоном, а також залучення інвестицій в український бізнес, Громадська Спілка «Міжнародний центр сприяння підприємництву», спільно з Посольством України в Словацькій Республіці та компанією «Нова Інтернаціональна Корпорація» організовує проведення 20-21 лютого у м. Сенец (Словаччина) Українсько-Словацького бізнес-форуму.

За інформацією словацької сторони, муніципалітети та бізнес Словаччини зацікавлені в українських компаніях – забудовниках та виробниках будівельних матеріалів, оскільки в країні відбувається стрімке зростання темпів будівництва об’єктів житлового, соціального та офісного фондів.

Учасникам заходу з України пропонується представити інформаційні буклети на англійській мові щодо компаній, які вони представляють, новітніх технологій, презентації у вигляді слайд-шоу, зразки будівельних матеріалів тощо. Робоча мова заходу – англійська/українська, для індивідуальних переговорів, к разі потреби, будуть забезпечені перекладачами.

Контактна особа з питань проведення форуму – заступник Голови Центру з міжнародних питань Вадим Внуков, тел.. (097) 983-21-52.

 

Людмила Климюк,

завідувач сектору житлово-комунального господарства,

архітектури, інфраструктури, енергетики, захисту довкілля

та економічної політики РДА« повернутися до списку новин

Корисні посилання: