Лугинська Районна Державна Адміністрація
Лугинський район, Житомирська область

Зустріч в рамках взаємодії

Переглядів: 25

Суспільно корисні роботи — це вид адміністративного стягнення, що полягає у виконанні правопорушником оплачуваних робіт. Такі роботи є одним з методів впливу на несумлінних батьків, які може бути призначено виключно у випадку прострочення боржником сплати аліментів на дитину. Тож зміни, що відбулись у законодавстві в частині посилення прав захисту дітей, мають на меті підвищення відповідальності платників аліментів і недопущення виникнення заборгованості.

11.02.2020 року начальником Лугинського РС філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області була проведена робоча зустріч із керівником районного відділу  Державної виконавчої служби Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький) Карпенковим Сергієм Миколайовичем щодо взаємодії при виконанні суспільно корисних робіт порушниками, що проживають на території  Лугинського району. Також була проведена звірка суми перерахованих коштів за виконані стягнення.

Але ряд проблемних питань, що були обговорені, на превеликий жаль, не знайшли свого вирішення у зв’язку з тим, що потребують подальшого розгляду на законодавчому рівні.

 

Ярослава Омельчук,

начальник Лугинського РС

майор внутрішньої служби« повернутися до списку новин

Корисні посилання: