16 Квітня, 2024 р., 15:19
МОН презентує проєкт нового закону «Про професійну освіту», який закладе основу для майбутніх змін у сфері. Законопроєкт вже опублікований на сайті МОН для громадського обговорення, яке триватиме до 2 травня 2024 року.
16 Квітня, 2024 р., 15:13
Ще з 01 серпня 2023 року в “Дії” стартував прийом заявок на компенсацію за зруйноване через війну житло. Компенсації виплачуються одноосібним власникам житла, яке було зруйноване через бойові дії після 24 лютого 2022 року, не підлягає відновленню і розташоване на неокупованій території та не в зоні активних бойових дій, а вже 27 грудня 2023 року розпочалася видача житлових сертифікатів.
16 Квітня, 2024 р., 15:08
 В квітні-травні місяці, не забутьте потурбуватися про засоби захисту від кусючих комах — комарів, мошок, а найголовніше — кліщів!
16 Квітня, 2024 р., 15:06
Чи то нова серія улюбленого подкасту, чи випадковий фільм — багато хто з нас не може заснути без фонового шуму.
16 Квітня, 2024 р., 12:43
ПЕЛЮХОВСЬКИЙ Юрій Петрович, житель с.Новобратське відзначений Президентом України та нагороджений орденом "За мужність" ІІІ ст.
16 Квітня, 2024 р., 11:45
Нагадуємо, що проєкт підтримає українських підприємиць у старті, розвитку, діджиталізації та масштабуванні власної справи  Учасниці матимуть змогу залучити фінансову підтримку на впровадження бізнес-ініціатив, покращити навички та отримати менторський супровід від провідних експертів.  Гортайте карусель і дізнавайтеся подробиці про проєкт Долучитися до ком’юніті акселератора можна, подавши заявку на участь до 28 квітня за посилання у шапці профілю @diia.business *Новий сезон візійного жіночого акселератора «Відважна 2. Масштабування та діджиталізація» впроваджує мережа центрів підтримки підприємців @diia.business за сприяння @mintsyfra.official, @eepo.ukraine та за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Зміцнення громадської довіри (UCBI)» @usaid_ukraine, глобальної ініціативи She’s Next Empowered by @visaua_official
16 Квітня, 2024 р., 11:05
У сучасних реаліях життя онлайн шопінг набирає популярності, адже він дозволяє економити час та, часто, кошти порівняно з традиційними покупками в магазинах. Однак, з іншого боку, популярність інтернет-торгівлі супроводжується збільшенням ризику потрапити на “гачок” інтернет-шахраїв.
16 Квітня, 2024 р., 09:00
15 Квітня, 2024 р., 16:56
На сторінці Invictus Games: Team Ukraine триває реєстрація кандидатів до національної команди, яка представить Україну на Іграх Нескорених 2025 у Ванкувері-Вістлері, Канада.
15 Квітня, 2024 р., 14:58
Це спеціальна телефонна лінія для надання консультацій та підтримки для ветеранської спільноти, членів їх сімей та родин загиблих Захисників і Захисниць. Її запущено командою Мінветеранів спільно з Червоним Хрестом України у тестовому режимі.
15 Квітня, 2024 р., 10:18
Оголошуємо прийом заявок на участь у програмі з навчання та працевлаштування «Разом» – унікальному проєкті для ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин, який реалізує Національна енергетична компанія «Укренерго» спільно з Українським ветеранським фондом за підтримки Lobby X, Veteran Hub та The Israel Trauma Coalition (ITC).
15 Квітня, 2024 р., 09:00
15 Квітня, 2024 р., 08:38
Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 15.04.24 орієнтовно склали:
15 Квітня, 2024 р., 08:30
Слава Україні! Розпочалася сімсот вісімдесят друга доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України.
13 Квітня, 2024 р., 16:29
На майданчику офіційного медіацентру ОВА начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко традиційно підбив підсумки роботи за тиждень.
12 Квітня, 2024 р., 20:00
12 квітня 2024 року відбулось засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України. До якого в форматі онлайн долучилися керівництво Коростенської РВА та голови громад Коростенського району.
12 Квітня, 2024 р., 14:29
Перед засіданням сесії міської ради відбулось нагородження 9 захисників України з Олевської громади, на жаль, 8 з них – посмертно.