До уваги ЗМІ! 21 квітня Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов проведе пресбрифінг в Овруцькому районі. АКРЕДИТАЦІЯ ЗМІ
На Житомирщині продовжується робота над локалізацією лісових пожеж в Овруцькому районі.
.
Завтра, 21 квітня, в Овруцькому районі відбудеться пресбрифінг Міністра розвитку громад і територій України Олексія Чернишова щодо заходів, які вживаються для ліквідації пожеж на території Овруцького лісгоспу та допомоги постраждалому населенню.
.
Для акредитації представників ЗМІ просимо до 9:00 год. 21 квітня надіслати інформацію на електронну адресу obl_info@ukr.net
.
Для акредитації необхідно вказати:
.
-
Прізвище, ім’я та по-батькові
-
Назву ЗМІ
-
Посаду
-
Телефон
-
Прикріпити копію паспорта (1-а сторінка) та копію редакційного посвідчення.
.
Початок брифінгу: о 15:30 год.
.
Брифінг можна буде переглянути в режимі онлайн на Facebook-сторінці голови Житомирської ОДА Віталія Бунечка.
.
Для отримання додаткової інформації просимо телефонувати за номерами:
.
-
067-923-88-11 (Юрій Мельник, прессекретар голови Житомирської ОДА);
-
067-399-23-84 (Ірина Дембіцька, начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Житомирської ОДА).