10 Травня, 2024 р., 15:28
Це хакатон з розроблення інноваційних рішень на основі відкритих даних. Взяти участь можуть новачки сфери, які хочуть здобути знання про відкриті дані та запустити свій стартап для розвитку України.
10 Травня, 2024 р., 15:22
Робоча група «Прозорість та Підзвітність» при обласній військовій адміністрації продовжує аналіз публічних закупівель, оголошених різними суб’єктами господарювання області на предмет доцільності та необхідності витрачання бюджетних коштів в умовах воєнного стану.
10 Травня, 2024 р., 12:25
З 02️ по 12 травня у місті Братислава (Словаччина) триває чемпіонат Європи з пара-армрестлінгу.
10 Травня, 2024 р., 10:19
Україна переступила поріг Євросоюзу, отримавши статус кандидата на членство в ЄС. Попереду у нас ще багато роботи, щоб інтегрувати в українське законодавство величезний обсяг правил і норм ЄС. Україна спроможна виконати всі ці завдання.
10 Травня, 2024 р., 10:10
         Для проведення ремонтних робіт з обов′язковою зупинкою ГРС у 2024 році та з метою підготовки об′єктів газотранспортної системи до надійної роботи в осінньо-зимовий період 2024-2025 рр., відповідно до глави 1 розділу VIII Кодексу ГТС України та п.9.4.3.2 НДТОВ 01-001:2021 «Технічна експлуатація газотранспортної системи» Коростенське УЕГГ Житомирської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» повідомляє про зупинку ГРС Симаківка 16 травня 2024 року з 09:00 до 17:00 години терміном на 8 годин згідно погодженого графіку зупинок.
09 Травня, 2024 р., 16:22
Ваша домівка постраждала від російської агресії? Подавайте через Дію заяви в міжнародний Реєстр збитків та пришвидшуйте запуск компенсаційного механізму. Дані з Реєстру стануть основою для майбутніх репарацій, які росія має заплатити за всі руйнування та злочини.
09 Травня, 2024 р., 16:16
Разом з начальником Житомирської обласної військової адміністрації Віталієм Бунечком, представниками українського Уряду, міжнародними партнерами, керівництвом громад Житомирської області та усієї країни взяли участь у форумі «Діти та молодь у центрі відновлення громади - партнерство та рішення на децентралізованому рівні», організований Дитячим фондом ООН ЮНІСЕФ в рамках проєкту KFW.
09 Травня, 2024 р., 15:45
Під час брифінгу йшлося про аналіз оголошених закупівель двох медичних закладів – обласної клінічної лікарні ім. Гербачевського та міської лікарні №2 ім.Павлусенка. Загальна сума закупівель становить майже 32 мільйони гривень.
09 Травня, 2024 р., 14:42
За проханням територіальних громад організаційний комітет по підготовці та проведення районного конкурсу на найкраще родинне дерево «Мій родовід — моє коріння» прийняв рішення продовжити строк прийняття робіт до 15.00 год. 14 травня 2024 року.
09 Травня, 2024 р., 10:00
Вступ України до Євросоюзу принесе користь як українцям, але і самому ЄС. А теза про те, що ЄС не зацікавлений у приєднанні України, – брехня від російської пропаганди. Які переваги Євросоюз отримає від вступу України, читайте у матеріалі до Дня Європи.
09 Травня, 2024 р., 09:00
08 Травня, 2024 р., 17:15
Суть челеджу: відзняти розважальні відео командою або особисто, використовуючи один із запропонованих форматів:
08 Травня, 2024 р., 17:09
Шановні юридичні споживачі електроенергії!
08 Травня, 2024 р., 16:45
Щорічно 8 травня відзначається Міжнародний день Червоного Хреста та Червоного Півмісяця, щоб наголосити на важливості того, що роблять співробітники найбільшої в світі гуманітарної організації.
08 Травня, 2024 р., 16:15
8 травня 2024 року Україна відзначає День памʼяті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років. Цей день є символом перемоги цивілізованого світу над злом нацизму, звільнення людства від загрози глобальної катастрофи.
08 Травня, 2024 р., 11:10
У Житомирській обласній військовій адміністрації відбулося чергове засідання Ради безбар’єрності за участю радниці-уповноваженої Президента України з питань безбар’єрності Тетяни Ломакіної.
07 Травня, 2024 р., 16:56
Сьогодні, 07 травня, під головуванням начальника Житомирської ОВА Віталія Бунечка відбулася нарада з підрядниками, які задіяні у будівництві додаткових фортифікаційних споруд в рамках посилення глибокоешелонованої оборони на кордоні з білоруссю.
07 Травня, 2024 р., 16:41
Робоча група «Прозорість і підзвітність» продовжує моніторинг та аналіз тендерних закупівель, зокрема у квітні поточного року на території Житомирської області було оголошено більше 50 публічних закупівель.
07 Травня, 2024 р., 16:33
Платформа допомоги врятованим - це онлайн-майданчик, на якому зібрані актуальні можливості, інструменти допомоги та контакти ключових сервісів підтримки постраждалих від  війни. Тут ви знайдете як урядові сервіси, так і ініціативи, створені у партнерстві з громадськими та міжнародними організаціями.
07 Травня, 2024 р., 11:10
Разом з керівництвом Житомирської обласної військової адміністрації та волонтерами благодійного фонду “Покрова Пресвятої Богородиці” для виконання поставлених завдань передали військовослужбовцям Збройних Сил України автомобіль Renault Kangoo.