Лугинська Районна Державна Адміністрація
Житомирська область, Лугинський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Чергові місцеві вибори 25 жовтня 2020 року

Дата: 26.08.2020 08:30
Кількість переглядів: 251

чергові вибори 

 

Коростенська районна територіальна виборча комісія
Житомирської області

 

П О С Т А Н О В А 
 

м. Коростень

 

16 год 00 хв

 

"25" серпня 2020 року                                                                                                   №  5

 

Про утворення та формування складу сільських та селищних територіальних виборчих комісій Коростенського району Житомирської області

 

         Розглянувши подання місцевих організацій політичних партій про утворення депутатських фракцій, яких оголошено на першій сесії Верховної Ради України поточного скликання: ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”, політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”, політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”, Політичної Партії “ГОЛОС” та місцевих організацій політичних партій, які уклали угоду про політичну співпрацю на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року з депутатською групою, про утворення якої оголошено на сесії Верховної Ради України не пізніше 1 січня року, в якому відбуваються вибори: ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЗА МАЙБУТНЄ”, що уклала угоду про політичну співпрацю на чергових виборах депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2020 року та на перших виборах депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25  жовтня 2020 року з Депутатською групою “Партія “За майбутнє”, кандидатури від яких до складу територіальних виборчих комісій включаються обов’язково, а також зареєстрованих у встановленому законом порядку у відповідних адміністративно-територіальних одиницях місцевих організацій політичних партій разом із доданими до них документами щодо кандидатур до складу сільських та селищних територіальних виборчих комісій Коростенського району Житомирської області виборчих комісій, кандидатури від яких до складу сільських та селищних територіальних виборчих комісій включаються за результатами жеребкування, проведеного територіальною виборчою комісією Коростенського району Житомирської області 25 серпня 2020 року та керуючись пунктом 6 статті 203 Виборчого кодексу України.

         Коростенська районна територіальна виборча Житомирської області комісія постановляє:
         1. Утворити та сформувати склад наступних сільських та селищних територіальних виборчих комісій Коростенського району Житомирської області:

 

 

 

1) Білокоровицька сільська територіальна виборча комісія Коростенського району Житомирської області.

 

Голова комісії – Лопата Валентина Василівна, 1960 року народження - від Житомирської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

 

Заступник голови комісії – Омельчук Альона Миколаївна, 1990 року народження – від Житомирської обласної територіальної організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

 

Секретар комісії Любиченко Оксана Миколаївна, 1973 року народження - від Житомирської регіональної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

 

Члени комісії:

Левченко Тетяна Василівна,  1957 року народження - від Житомирської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Макарчук Ольга Степанівна,  1960 року народження - від Житомирської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Шніпко Тетяна Миколаївна, 1961 року народження - від Житомирської територіальної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Вітринська Надія Миколаївна, 1954 року народження - від Житомирської територіальної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Садурська Світлана Леонідівна, 1972 року народження - від Житомирської територіальної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Шиш Наталія Володимирівна, 1966 року народження - від Коростенської районної партійної організації Політичної партії "Всеукраїнське об’єднання Батьківщина" в Житомирській області (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Панченко Наталія Михайлівна, 1977 року народження - від Коростенської районної партійної організації Політичної партії "Всеукраїнське об’єднання Батьківщина" в Житомирській області (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Кручко Надія Миколаївна, 1968 року народження - від Коростенської районної партійної організації Політичної партії "Всеукраїнське об’єднання Батьківщина" в Житомирській області (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Левченко Ірина Миколаївна, 1987 року народження - від Житомирської обласної організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);

Ходаківська Людмила Степанівна, 1977 року народження - від Житомирської обласної організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);

Вознюк Галина Миколаївна, 1959 року народження - від Житомирської обласної організації Політичної партії "Наш край" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Горай Ольга Іванівна, 1951 року народження - від Житомирської обласної організації Політичної партії "Сила і честь" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Омельченко Олена Вікторівна, 1985 року народження - від Коростенської районної організації Політичної партії "Радикальна Партія Олега Ляшка" в Житомирській області (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Левківська Марина Миколаївна, 1989 року народження - від Житомирської обласної організації Політичної партії "Всеукраїнська Козацька Партія" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

 

2) Гладковицька сільська територіальна виборча комісія Коростенського району Житомирської області.

 

Голова комісії  – Сергійчук Іван Михайлович, 1973 року народження - від Житомирської обласної організації Політичної партії "Сила і честь" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

 

Заступник голови комісії – Хмельовська Наталя Петрівна, 1970 року народження - від Житомирської територіальної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

 

Секретар комісії Іванова Катерина Василівна, 1977 року народження - від Житомирської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

 

Члени комісії:

Бойко Олена Олексіївна,  1969 року народження - від Житомирської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Гавриловська Надія Василівна,  1949 року народження - від Житомирської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Кондратчук Наталія Миколаївна, 1968 року народження - від Житомирської територіальної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Кондратчук Сергій Петрович, 1965 року народження - від Житомирської територіальної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Кондратчук Світлана Петрівна, 1980 року народження - від Коростенської районної партійної організації Політичної партії "Всеукраїнське об’єднання Батьківщина" в Житомирській області (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Потійчук Катерина Євгеніївна, 2000 року народження - від Коростенської районної партійної організації Політичної партії "Всеукраїнське об’єднання Батьківщина" в Житомирській області (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Моргун Руслана Василівна, 1980 року народження - від Коростенської районної партійної організації Політичної партії "Всеукраїнське об’єднання Батьківщина" в Житомирській області (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Левківська Тетяна Іванівна, 1998 року народження – від Житомирської обласної територіальної організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Повалій Ольга Миколаївна, 1976 року народження - від Житомирської регіональної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Лещина Володимир Павлович, 1940 року народження - від Житомирської регіональної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Іванов Андрій Валерійович, 1999 року народження - від Житомирської обласної організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);

Сергійчук Олена Миколаївна, 1978 року народження - від Житомирської обласної організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);

Толста Юлія Вікторівна, 1982 року народження - від Житомирської обласної організації Політичної партії "Наш край" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Марчевська Світлана Миколаївна, 1993 року народження - від Коростенської районної організації Політичної партії "Радикальна Партія Олега Ляшка" в Житомирській області (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Рудюк Наталія Петрівна, 1974 року народження - від Житомирської обласної організації Політичної партії "Самоврядна Українська Держава" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

 

3) Горщиківська сільська територіальна виборча комісія Коростенського району Житомирської області.

 

Голова комісії – Степанчук Ірина Вікторівна, 1961 року народження - від Житомирської обласної організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);

 

Заступник голови комісії – Іскоростенська Олена Миколаївна, 1961 року народження - від Коростенської районної партійної організації Політичної партії "Всеукраїнське об’єднання Батьківщина" в Житомирській області (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

 

Секретар комісії Рахвальська Людмила Володимирівна,  1975 року народження - від Житомирської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

 

Члени комісії:

Молчанова Тетяна Іванівна, 1968 року народження - від Житомирської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Мовчанюк Ірина Станіславівна,  1969 року народження - від Житомирської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Саган Світлана Володимирівна, 1974 року народження - від Житомирської територіальної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Здота Наталія Григорівна, 1976 року народження - від Житомирської територіальної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Василевська Тетяна Йосипівна, 1967 року народження - від Житомирської територіальної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Адамович Марія Володимирівна, 1957 року народження - від Коростенської районної партійної організації Політичної партії "Всеукраїнське об’єднання Батьківщина" в Житомирській області (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Вольська Олена Володимирівна, 1962 року народження - від Коростенської районної партійної організації Політичної партії "Всеукраїнське об’єднання Батьківщина" в Житомирській області (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Висоцька Валентина Вікторівна, 1964 року народження – від Житомирської обласної територіальної організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Пархомчук Софія Юхимівна, 1955 - від Житомирської регіональної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Петренко Ніна Вікторівна, 1955 року народження - від Житомирської регіональної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Рафальська Тетяна Петрівна, 1980 року народження - від Житомирської обласної організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);

Іскоростенська Людмила Миколаївна, 1991 року народження - від Житомирської обласної організації Політичної партії "Наш край" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Меленівська Олена Анатоліївна, 1996 року народження - від Житомирської обласної організації Політичної партії "Сила і честь" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

 

4) Іршанська селищна територіальна виборча комісія Коростенського району Житомирської області.

               

Голова комісії – Яковець Інна Володимирівна, 1978 року народження - від Житомирської територіальної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

 

Заступник голови комісії – Самосій Анастасія Миколаївна,  1987 року народження - від Житомирської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

 

Секретар комісії Заглада Оксана Василівна, 1973 року народження – від Житомирської обласної територіальної організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

 

Члени комісії:

Федорчук Тамара Павлівна, 1974 року народження - від Житомирської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Сергеєва Валентина Степанівна,  1975 року народження - від Житомирської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Кисельова Алла Іллівна, 1956 року народження - від Житомирської територіальної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Охрімчук Алла Йосипівна, 1965 року народження - від Житомирської територіальної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Шевчук Валентина Анатоліївна, 1952 року народження - від Коростенської районної партійної організації Політичної партії "Всеукраїнське об’єднання Батьківщина" в Житомирській області (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Челбіна Тетяна Іванівна, 1984 року народження - від Коростенської районної партійної організації Політичної партії "Всеукраїнське об’єднання Батьківщина" в Житомирській області (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Васянович Олександр Олександрович, 1979 року народження - від Коростенської районної партійної організації Політичної партії "Всеукраїнське об’єднання Батьківщина" в Житомирській області (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Мельник Людмила Петрівна, 1967 - від Житомирської регіональної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Хомич Зоя Станіславівна, 1979 року народження - від Житомирської регіональної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Васянович Віктор Михайлович, 1980 року народження - від Житомирської обласної організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);

Васянович Тетяна Віталіївна, 1980 року народження - від Житомирської обласної організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);

Суханова Анастасія Валеріївна, 1991 року народження - від Житомирської обласної організації Політичної партії "Наш край" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Іванченко Володимир Анатолійович, 1956 року народження - від Житомирської обласної організації Політичної партії "Сила і честь" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

 

5) Лугинська селищна територіальна виборча комісія Коростенського району Житомирської області.

 

Голова комісії – Бовсуновська Марія Василівна, 1964 року народження - від Коростенської районної партійної організації Політичної партії "Всеукраїнське об’єднання Батьківщина" в Житомирській області (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

 

Заступник голови комісії – Берук Олександр Миколайович, 1974 року народження - від Житомирської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

 

Секретар комісії Старосуд Анатолій Петрович, 1954 року народження - від Житомирської обласної організації Політичної партії "Сила і честь" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

 

Члени комісії:

Дмитренко Людмила Григорівна,  1961 року народження - від Житомирської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Бондаренко Тамара Іванівна,  1960 року народження - від Житомирської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Шадура Василь Адамович, 1982 року народження - від Житомирської територіальної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Ілліна Світлана Григорівна, 1969 року народження - від Житомирської територіальної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Столярчук Валентина Петрівна, 1955 року народження - від Житомирської територіальної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Тимощук Тетяна Іванівна, 1957 року народження - від Коростенської районної партійної організації Політичної партії "Всеукраїнське об’єднання Батьківщина" в Житомирській області (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Фанта Галина Войцехівна, 1963 року народження - від Коростенської районної партійної організації Політичної партії "Всеукраїнське об’єднання Батьківщина" в Житомирській області (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Бенедис Валентина Олександрівна, 1959 року народження – від Житомирської обласної територіальної організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Одинока Марія Михайлівна, 1953 року народження - від Житомирської регіональної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Бовсуновська Марія Іванівна, 1956 року народження - від Житомирської регіональної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Гарбариніна Людмила Олексіївна, 1973 року народження - від Житомирської обласної організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);

Свиридова Людмила Анатоліївна, 1958 року народження - від Житомирської обласної організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);

Бовсуновська Марія Миколаївна, 1954 року народження - від Житомирської обласної організації Політичної партії "Наш край" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Лугинець Степан Олексійович, 1956 року народження - від Коростенської районної організації Політичної партії "Радикальна Партія Олега Ляшка" в Житомирській області (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Іванченко Тетяна Михайлівна, 1975 року народження - від Житомирської обласної організації Політичної партії "Всеукраїнська Козацька Партія" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

 

6) Народицька селищна територіальна виборча комісія Коростенського району Житомирської області.

 

Голова комісії – Аврамчук Тетяна Степанівна, 1952 року народження - від Житомирської регіональної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

 

Заступник голови комісії – Боровська Оксана Володимирівна, 1965 року народження - від Коростенської районної партійної організації Політичної партії "Всеукраїнське об’єднання Батьківщина" в Житомирській області (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

 

Секретар комісії Кондратюк Сергій Володимирович, 1972 року народження - від Житомирської територіальної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

 

Члени комісії:

Белявська Юлія Василівна, 1988 року народження - від Житомирської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Шляга Тетяна Миколаївна,  1976 року народження - від Житомирської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Кудєєва Тетяна Володимирівна,  1973 року народження - від Житомирської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Бурмистрова Тетяна Петрівна, 1977 року народження - від Житомирської територіальної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Москвіна Наталія Миколаївна, 1982 року народження - від Житомирської територіальної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Безсмертна Ліна Миколаївна, 1982 року народження - від Коростенської районної партійної організації Політичної партії "Всеукраїнське об’єднання Батьківщина" в Житомирській області (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Ніконенко Світлана Іванівна, 1983 року народження - від Коростенської районної партійної організації Політичної партії "Всеукраїнське об’єднання Батьківщина" в Житомирській області (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Гаврилюк Олена Петрівна, 1986 року народження – від Житомирської обласної територіальної організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Фещенко Галина Іванівна, 1958 року народження - від Житомирської регіональної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Гаврилюк Наталія Леонідівна, 1974 року народження - від Житомирської обласної організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);

Погоріла Раїса Петрівна, 1960 року народження - від Житомирської обласної організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);

Коновал Оксана Степанівна, 1967 року народження - від Житомирської обласної організації Політичної партії "Наш край" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Вареник Валентина Григорівна, 1966 року народження - від Житомирської обласної організації Політичної партії "Сила і честь" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

 

7) Словечанська сільська територіальна виборча комісія Коростенського району Житомирської області.

 

Голова комісії – Рожок Наталія Миколаївна, 1980 року народження - від Коростенської районної партійної організації Політичної партії "Всеукраїнське об’єднання Батьківщина" в Житомирській області (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

 

Заступник голови комісії – Макарчук Тетяна Анатоліївна, 1964 року народження - від Житомирської обласної організації Політичної партії "Наш край" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

 

Секретар комісії Олех Юлія Миколаївна, 1990 року народження - від Житомирської обласної організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);

 

Члени комісії:

Казмірчук Ольга Анатоліївна, 1998 року народження - від Житомирської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Шмаюн Анастасія Миколаївна,  1998 року народження - від Житомирської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Григор’єва Надія Федорівна,  1975 року народження - від Житомирської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Першко Валентина Іванівна, 1987 року народження - від Житомирської територіальної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Федорчук Лариса Юріївна, 1996 року народження - від Житомирської територіальної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Шмаюн Руслана Анатоліївна, 1989 року народження - від Житомирської територіальної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Паєнтко Світлана Юріївна, 1982 року народження - від Коростенської районної партійної організації Політичної партії "Всеукраїнське об’єднання Батьківщина" в Житомирській області (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Дрозд Тетяна Ничипорівна, 1968 року народження - від Коростенської районної партійної організації Політичної партії "Всеукраїнське об’єднання Батьківщина" в Житомирській області (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Герасимчук Тетяна Борисівна, 1977 року народження – від Житомирської обласної територіальної організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Бондар Олена Степанівна, 1979 року народження - від Житомирської регіональної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Мельник Наталія Олександрівна, 1989 року народження - від Житомирської регіональної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Стельникович Інна Сергіївна, 1992 року народження - від Житомирської обласної організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);

Капітоненко Юлія Вікторівна, 1992 року народження - від Житомирської обласної організації Політичної партії "Сила і честь" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

 

8) Ушомирська сільська територіальна виборча комісія Коростенського району Житомирської області.

 

Голова комісії – Жолудь Олена Володимирівна, 1984 року народження - від Житомирської територіальної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

 

Заступник голови комісії – Туровська Віта Миколаївна, 1975 року народження - від Житомирської регіональної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

 

Секретар комісії Возна Оксана Миколаївна, 1976 року народження - від Коростенської районної партійної організації Політичної партії "Всеукраїнське об’єднання Батьківщина" в Житомирській області (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

 

Члени комісії:

Мельничук Алла Аркадіївна, 1978 року народження - від Житомирської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь