Лугинська Районна Державна Адміністрація
Лугинський район, Житомирська область

XVІІ Міжнародний форум «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє»

Переглядів: 116

ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ РАЙОНУ!

 

 

         З 05 до 07 листопада 2019 року на території Міжнародного виставкового центру (м. Київ, Броварський проспект, 15) проходитиме XVІІ Міжнародний форум «Паливно-енергетичний комплекс (далі – ПЕК) України: сьогодення та майбутнє».

Організаторами заходу є Міністерство енергетики та вугільної промисловості України та ТОВ «Міжнародний виставковий центр».

У рамках Форуму:

Галузева експозиція «ПЕК України» презентує здобутки та стратегічні перспективи розвитку державних компаній ПЕК;

         XVІ Міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості - 2019» демонструватиме вітчизняні та іноземні зразки енергетичного, електротехнічного обладнання та приладів, кабельно-провідникову продукцію, засоби автоматизації для різних сфер застосування;

         ІV Міжнародна спеціалізована виставка «MINING & MINERALS EXPO-2019»  представлятиме сучасну бурову, кар’єрну, прохідницьку техніку та інструмент, гірничозбагачувальне обладнання, гірничий транспорт, системи автоматизації та життєзабезпечення для гірничодобувної та вугільної промисловості;

         ІV Міжнародна спеціалізована виставка «НАФТОГАЗЕКСПО - 2019» презентуватиме ефективні технології, обладнання і послуги для розвідки, видобутку, транспортування, переробки та зберігання нафти та природного газу.

         Ділова програма Форуму (у форматі засідань, конференцій, семінарів, «круглих столів») створить умови для фахового обговорення функціонування та розвитку ПЕК.

        

 

 

Відділ економічного розвитку,

архітектури та цивільного захисту

населення райдержадміністрації« повернутися до списку новин

Корисні посилання: