Лугинська Районна Державна Адміністрація
Лугинський район, Житомирська область

Жителі Миролюбова розповіли голові РДА Наталії Кирийчук про основні проблеми селища

Переглядів: 462

Ремонт доріг до селища, покращення мобільного зв’язку, ремонт покрівлі Будинку культури, вивезення сміття і утримання димарів багатоквартирних будинків – ось не повний перелік проблем, які озвучили жителі Миролюбова на зустрічі з головою РДА Наталією Кирийчук.

Миролюбів одним із останніх приєднався до Лугинської ОТГ, тож на зустрічі був присутній і заступник голови селищної ради Віктор Давидюк.

         Наталія Кирийчук розповіла про фінансову децентралізацію, яку втілив у життя Президент України Петро Порошенко. Саме децентралізація дала поштовх до розвитку громад і всієї країни, і на сьогодні ця реформа показує результати, в тому числі і в Миролюбові. У місцевій школі було проведено реконструкцію котельні із заміною двох твердопаливних котлів на суму 679 тис. грн. та зроблено часткову заміну віконних блоків – 40 тис. грн.

         Наталія Кирийчук означила ключові здобутки останніх років, а також розповіла про проекти, які заплановано реалізувати протягом 2019-2021 років. Вже у цьому році Миролюбів буде з’єднаний із районним центром повністю асфальтованою дорогою: на 2019 рік заплановано побудову нової дороги на двох ділянках: між смт Миролюбів і с. Топільня та між селами Жеревці і Червона Волока.

         Питання доріг – це найперше, що озвучили жителі селища. Окрім того, їх непокоїть проблема води: елементи водонапірної вежі – покрівля і бак – перебувають у досить поганому стані; також є певні питання у селищі щодо водопостачання і водовідведення.

         Голова РДА повідомила жителів, що зараз вона проводить зустрічі в населених пунктах і збір найважливіших проблем району, що дозволить визначити черговість їх вирішення.

 « повернутися до списку новин

Корисні посилання: