Лугинська Районна Державна Адміністрація
Лугинський район, Житомирська область

УВАГА!!! ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ПОГІРШЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ

Переглядів: 177

 

За даними Житомирського обласного центру з гідрометеорології, у зв’язку з переміщенням на  територію України активного атмосферного фронту, вдень, 26 січня, та вночі, 27 січня, на території Житомирської області очікуються складні погодні умови. 

         Вдень 26 січня на більшій частині території області, крім південних районів, а вночі 27 січня – у східних та південних районах області очікується значний сніг. На решті території – помірний сніг. В південних районах та місті Житомирі вдень 26 січня - помірний сніг, вночі 27 січня - значний сніг. Вдень 27 січня припинення опадів на всій території області. На дорогах ожеледиця. Приріст снігового покриву на ранок 27 січня становитиме 7-12 см.

         Такі погодні умови можуть призвести до порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг та вулиць, роботи електричних мереж, комунального господарства.

         Зважаючи на погодні умови, закликаємо водіїв транспортних засобів беззаперечно дотримуватись правил дорожнього руху. Бути пильними та обачними на дорозі, аби не наражати себе та інших на небезпеку. Звертаємось також і до пішоходів з проханням бути обережними! 

 « повернутися до списку новин

Корисні посилання: