Лугинська Районна Державна Адміністрація
Житомирська область, Лугинський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Розпочалася заключна сесія обласної ради сьомого скликання. ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ

Дата: 08.10.2020 10:15
Кількість переглядів: 134

Сьогодні, 08 жовтня, розпочалася чергова 32-а сесія Житомирської обласної ради VII скликанняУ зв’язку з погіршенням ситуації з захворюваністю на коронавірус в області сесія проходить в обмеженому доступі з веденням прямої трансляції з сесійної зали.

 

Засідання сесії можна переглянути наживо на YouTube-каналі Житомирської обласної ради.

 

У сесійній залі зареєструвалися 50 депутатів. Під час сесії депутати планують розглянути понад 60 питань, які затвердили під час засідання президії обласної ради.

 

Участь у сесії бере голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко, заступники голови ОДА Наталія Остапченко й Віктор Градівський та керівник апарату ОДА Олег Шарварко.

 

На початку засідання голова обласної ради привітав із призначенням на посаду начальника Управління освіти і науки Житомирської ОДА Людмилу Колесник, директора Департаменту агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської ОДА Наталію Арендарчук, а також нового керівника Житомирської обласної прокуратури Олександра Білошицького.

 

Першочергове питання, яке під час сесії розглянуть депутати, – це зміни до обласного бюджету Житомирської області на 2020 рік, зокрема в частині фінансування галузі охорони здоров’я області (забезпечення медичних працівників заробітною платою та інших захищених статей).

 

Також серед питань – внесення змін до обласних програм, низка комунальних питань та звернень депутатів обласної ради до центральних органів влади, зокрема щодо щодо забруднення річок Хомора та Случ, розгляду і прийняття законопроєктів №№ 3853-1, 3853-2, 3993 тощо.

 

Перелік питань для розгляду на 32-й сесії обласної ради сьомого скликання

 

1. Про інформацію керівника Житомирської обласної прокуратури щодо результатів діяльності органів обласної прокуратури за 9 місяців 2020 року.
2. Про внесення змін у рішення обласної ради від 18.12.2019 №1721 (зі змінами).
3. Про внесення змін у рішення обласної ради від 26.01.2016 № 114.
4. Про внесення змін у рішення обласної ради від 26.07.2018 №1135 «Про Програму підвищення енергоефективності будівель бюджетних установ та закладів у Житомирській області на 2018-2022 роки», зі змінами.
5. Про внесення змін у рішення обласної ради від 02.11.17 №776, зі змінами.
6. Про внесення змін у рішення обласної ради від 31.05. 2018 №1021 «Про обласну програму національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2018-2021 роки», зі змінами.
7. Про внесення змін у рішення обласної ради від 07.02.2019 № 1368, зі змінами.
8. Про внесення змін у рішення обласної ради від 22.03.2012 № 494, зі змінами.
9. Про внесення змін у рішення обласної ради від 22.12.2016 № 418 «Про обласну комплексну Програму розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки», зі змінами.
10. Про внесення змін до обласного бюджету Житомирської області на 2020 рік.
11. Про затвердження розпоряджень голови обласної державної адміністрації.
12. Депутатські запити.

 

Питання комунальної власності:

13. Про переукладення контракту з Корбутом О.В.
14. Про внесення змін у контракт від 15.10.2015, зі змінами, з директором вищого комунального навчального закладу «Коростишівський педагогічний коледж імені І.Я. Франка» Житомирської обласної ради.
15. Про внесення змін у контракт від 05.04.2017 з директором комунального навчального закладу «Житомирська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» Житомирської обласної ради.
16. Про внесення змін у контракт від 01.06.2016 з директором комунального закладу «Денишівський навчально-реабілітаційний центр» Житомирської обласної ради.
17. Про внесення змін у контракт від 01.06.2016 з директором комунального закладу «Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей» Житомирської обласної ради.
18. Про призначення директора обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Динамовець» Житомирської обласної ради.
19. Про переукладення контракту з Гузун-Рубан О.М.
20. Про внесення змін у рішення обласної ради від 25.06.2020 №1966.
21. Про внесення змін у рішення обласної ради від 12.11.2019 №1679.
22. Про визначення єдиного орендодавця та розподіл орендної плати.
23. Про внесення змін у рішення обласної ради від 25.06.2020 № 1974 «Про затвердження Переліку другого типу об’єктів оренди комунальної власності».
24. Про внесення змін у рішення обласної ради від 05.03.2020 № 1873 «Про встановлення орендної плати бюджетним установам».
25. Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст області друкованої продукції.
26. Про передачу нерухомого майна та надання земельних ділянок у постійне користування.
27. Про передачу основних засобів та матеріальних цінностей.
28. Про надання дозволу на списання медичного обладнання.
29. Про надання дозволу на отримання кредитного ліміту.
30. Про затвердження розпоряджень голови обласної ради.
31. Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівників закладів загальної середньої освіти, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.
32. Про внесення змін у рішення обласної ради від 21.12.2017 № 900 «Про затвердження Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області”, зі змінами.
33. Про затвердження проміжного ліквідаційного балансу комунального підприємства «Обласний лікувально-оздоровчий реабілітаційний центр «Полісся» Житомирської обласної ради.
34. Про затвердження передавального акта комунального некомерційного підприємства «Обласний медичний центр психічного здоров’я» Житомирської обласної ради.
35. Про внесення змін та затвердження у новій редакції Статуту комунального некомерційного підприємства «Обласний медичний спеціалізований центр» Житомирської обласної ради.
36. Про затвердження передавального акта КУ «Обласний спеціалізований будинок дитини» Житомирської обласної ради та Статуту КНП «Обласний спеціалізований будинок дитини» Житомирської обласної ради.
37. Про внесення змін та затвердження у новій редакції Статуту комунального некомерційного підприємства «Автобаза санітарного транспорту лікувально-профілактичних закладів охорони здоров’я» Житомирської обласної ради.
38. Про затвердження Переліку підприємств, установ, організацій, що надають соціально важливі послуги населенню.
39. Про деякі питання оренди майна.
40. Про зміну назви та затвердження у новій редакції Статуту Національного музею космонавтики ім С.П. Корольова Житомирської обласної ради.
41. Про затвердження передавального акта комунального підприємства «Надра Житомирщини» Житомирської обласної ради.
42. Про зміну назви та затвердження Статуту Житомирської обласної дитячо-юнацької спортивної школи осіб з інвалідністю Житомирської обласної ради у новій редакції.
43. Про внесення змін та затвердження у новій редакції Статуту комунального некомерційного підприємства «Обласний медичний центр вертебрології і реабілітації» Житомирської обласної ради.
44. Про затвердження Примірного договору оренди нерухомого або іншого окремого індивідуально визначеного майна.

45. Про оголошення об?єкта природно-заповідного фонду місцевого значення.
46. Про оголошення об?єкта природно-заповідного фонду місцевого значення.
47. Про оголошення об?єкта природно-заповідного фонду місцевого значення.
48. Про оголошення об?єкта природно-заповідного фонду місцевого значення.
49. Про додаткове надання у користування мисливських угідь Малинській районній громадській організації Українського товариства мисливців та рибалок.
50. Про додаткове надання у користування мисливських угідь Малинській районній громадській організації «Товариство мисливців та рибалок».
51. Про припинення права користування частиною мисливських угідь державному підприємству «Білокоровицьке лісове господарство» та надання у користування мисливських угідь громадській організації «Мисливсько-рибальський клуб «Яструб».

52. Про внесення змін у рішення обласної ради від 24.12.2015 №41, зі змінами.
53. Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування голові обласної ради.
54. Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування першому заступнику голови обласної ради.
55. Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування заступнику голови обласної ради.
56. Про порушення клопотання про нагородження Грамотою Верховної Ради України колективу комунального закладу позашкільної освіти «Обласний еколого-натуралістичний центр» Житомирської обласної ради.
57. Про запровадження виконання у загальноосвітніх навчальних закладах області Державного Гімну України.
58. Про звернення депутатів обласної ради до Верховної Ради України щодо забезпечення охорони сім’ї, дитинства, материнства та батьківства.
59. Про звернення до Кабінету Міністрів України, Міністерства внутрішніх справ України щодо діяльності автомобільних шкіл.
60. Про звернення депутатів обласної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо розгляду і прийняття законопроєктів №№ 3853-1, 3853-2, 3993.
61. Про звернення депутатів обласної ради до Верховної Ради України щодо забруднення річок Хомора та Случ.
62. Інформація про результати розгляду запитів, внесених депутатами обласної ради на тридцять першій сесії обласної ради сьомого скликання.
63. Інформація про результати розгляду звернень депутатів обласної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь