28 Березня, 2024 р., 11:44
Якщо ви не згодні з рішенням медико-соціальної експертної комісії (МСЕК), є можливість його оскаржити. Для цього необхідно звернутися з письмовою заявою до тієї ж самої або до центральної чи обласної комісії. Детальніше, як це зробити, – дивіться інфографіку.
28 Березня, 2024 р., 09:00
28 Березня, 2024 р., 08:35
Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 28.03.24 орієнтовно склали:
28 Березня, 2024 р., 08:32
Слава Україні! Розпочалася сімсот шістдесят четверта доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України.
27 Березня, 2024 р., 19:30
Відвідав з робочим візитом Малинський фаховий коледж з нагоди відкриття Кваліфікаційного центру, який став першим в Житомирській області та в Україні за професіями "Лісоруб 5 розряду", "Вальник 6 розряду" і електронного інтерактивного тиру.
27 Березня, 2024 р., 16:54
Cтаття 43 Конституції України гарантує кожному громадянину право заробляти собі на життя працею та отримувати за це винагороду у вигляді заробітної плати, не нижчої від визначеної законом. Мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією, обов’язковою на всій території України для підприємств усіх форм власності і господарювання. Тому питання виплати офіційної заробітної плати та офіційного працевлаштування дуже актуальна тема у нашому суспільстві.  Виплати заробітної плати в «конверті» та нелегальна робота стали, нажаль, нормою життя наших громадян та роботодавців.
27 Березня, 2024 р., 16:50
Солдат Віктор Радченко родом із Коростенського району Житомирської області, приймає участь в інтенсивних бойових діях на території Донецької області, проходячи військову службу в окремій механізованій бригаді з жовтня 2023 року. За свої вмілі дії та мужність під час ведення бойових дій по відбиттю ворожих атак солдат Віктор Радченко був нагороджений орденом  «За мужність ІІІ ст». Нагороду військовослужбовець отримав від Головнокомандувача ЗС України та Міністра оборони України.
27 Березня, 2024 р., 15:53
26 березня відбулися заключні змагання ІІ (територіального) етапу Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», які проходили за ініціативи Президента України Володимир Зеленський під гаслом "РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО" зі спортивного орієнтування.
27 Березня, 2024 р., 14:30
Спортивне орієнтування: ІІ-ий етап змагань "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги"
27 Березня, 2024 р., 10:54
Доглядати поранених ветеранів — важка місія, яка зазвичай лягає на плечі рідних та близьких. Вони постійно перебувають поруч із ними у лікарнях, центрах реабілітації чи вдома. Вони беруть на себе догляд, фізичну й психологічну підтримку, а ще — купу бюрократичних питань. Водночас виконують хатні справи, виховують дітей і працюють.
27 Березня, 2024 р., 09:00
27 Березня, 2024 р., 08:56
Слава Україні! Розпочалася сімсот шістдесят третя доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України.
27 Березня, 2024 р., 08:50
Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 27.03.24 орієнтовно склали:
27 Березня, 2024 р., 08:24
Провели робочу зустріч з представниками Естонського центру міжнародного розвитку.
27 Березня, 2024 р., 08:13
Спільно з головою Малинської громади Олександром Ситайлом відвідали Малинський дошкільний навчальний заклад «Калинонька» та оглянули оновлене укриття, яке тепер відповідає всім вимогам та потребам дітей під час навчального процесу.
26 Березня, 2024 р., 16:24
 Щиро вітаємо нашого захисника, мужнього воїна з високою нагородою!
26 Березня, 2024 р., 15:23
       Кому треба звернутись з заявою для продовження допомоги на проживання ВПО в березні:
26 Березня, 2024 р., 14:43
У сучасному світі, де інклюзивна освіта є не лише гаслом, а й важливими складовими громадського розвитку, питання навчання дітей з особливими освітніми потребами набуває особливого значення.