Лугинська Районна Державна Адміністрація
Лугинський район, Житомирська область

Влада приймає до роботи побажання лугинчан

Переглядів: 277

Народний депутат України Володимир Арешонков провів особистий прийом громадян. Разом із головою РДА Наталією Кирийчук нардеп приймав звернення від жителів райцентру та завітав до Літківської сільської ради.

Лугинчани піднімали питання соціального забезпечення постраждалих від аварії на ЧАЕС, надання матеріальної допомоги та деякі інші особисті питання, підтримку спортивного руху, сільського освітлення, реформи медичної галузі тощо.

Наталія Кирийчук запросила на виїзд до Літок представників поліції. Під час попередньої зустрічі із жителями села до голови РДА надійшло звернення з приводу значної кількості крадіжок. Тож, зважаючи на побажання громади, Наталія Кирийчук звернулась до керівництва районного відділення поліції з приводу посилення не лише оперативно-розшукової роботи на території села, а й щодо проведення профілактичних заходів.

У рамках співпраці між головою РДА Наталією Кирийчук, керівником районного відділення поліції Олегом Шебетою та сільським головою Петром Стужуком найближчим часом буде проведено ряд відповідних заходів та в межах службових дозволів поінформовано жителів про пророблену роботу.« повернутися до списку новин

Корисні посилання: