Лугинська Районна Державна Адміністрація
Лугинський район, Житомирська область

Вітання від шефів для випускників

Переглядів: 356

Цьогорічних випускників Лугинщини з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, із завершенням навчального року привітали сьогодні, 22 травня, у райдержадміністрації.

У дружній родинній атмосфері в кабінеті голови РДА дітей зазначеної категорії привітали керівники району – голова РДА Наталія Кирийчук та голова райради Олександр Губарець, начальник служби у справах дітей РДА Алла Таргонська, шефи, які допомагали дітям, а також очільники місцевих рад, на території яких проживають випускники.

Очільники району побажали дітям успіхів у подальшому навчанні та дорослому житті і наголосили, що завжди готові прийти на допомогу.

Заступник директора – начальник відділу сприяння зайнятості у Лугинському районі Коростенського МЦЗ Валентина Можаровська розповіла про найактуальніші професії. Також вкотре було наголошено на пільгах, які гарантує держава дітям зазначеної категорії при вступі до вузів.

Слова вдячності лунали на адресу прийомних батьків та піклувальників, які опікувались дітьми, виховували їх та допомагали.

Зустріч завершилась подарунками від керівників району і шефів та частуванням випускників.« повернутися до списку новин

Корисні посилання: