Лугинська Районна Державна Адміністрація
Лугинський район, Житомирська область

Через тестування – до омріяної професії

Переглядів: 144

 

Вибір професії – важливе рішення. Щоб вибір професії не став помилковим, психологи радять проходити профорієнтаційне тестування. За допомогою тестів можна визначити професійні нахили, здібності та індивідуально-психологічні особливості людини і в результаті спрогнозувати її успішність у тих чи інших сферах діяльності та конкретних професіях.

Саме з такою метою протягом січня-лютого поточного року фахівцем з профорієнтації відділу сприяння зайнятості у Лугинському районі Ольгою Омельчук спільно з психологами Лугинської гімназії, Лугинської ЗОШ №2 та Липниківської ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено ряд групових уроків-профконсультацій із застосуванням психодіагностичного тестування, яким охоплено 105 учнів 9,11-их класів.

За допомогою профорієнтаційних методик Є. Клімова та Д. Голланда учні мали можливість розібратися у своїх схильностях, психологічних особливостях і відповідно до них вибрати відповідну професію. Більшість опитаних школярів виявили свої схильності до професій, пов’язаних зі спілкуванням з людьми та технічних спеціальностей, виявились і творчі особистості, схильні до художнього мислення.

Під час проведення заходів випускникам було презентовано профдіагностичний комплекс Державної служби зайнятості «WEB-базова платформа для он-лайн профорієнтаційного консультування «Моя професія: консультаційна мережа». Учні дізналися, як можна безкоштовно пройти тестування в зручному для себе форматі, послідовність дій та як використати комплексний звіт тестування у виборі майбутньої професії.

Залишається сподіватись, що проведені заходи стануть для старшокласників ще одним кроком на шляху до свідомого вибору професійного майбутнього.

 

 

О.В. Омельчук,

провідний фахівець з профорієнтації

 

 

 

 « повернутися до списку новин

Корисні посилання: