Лугинська Районна Державна Адміністрація
Лугинський район, Житомирська область

«Селу Волошино потрібен «Селу Волошине потрібен клуб», - голова РДА Наталії Кирийчук», - голова РДА Наталії Кирийчук

Переглядів: 281

 

В ході виїзних зустрічей населеними пунктами району голова РДА Наталія Кирийчук зустрілася із жителями сіл Топільня, Миколаївка, Волошине та Бобричі.

Наталія Кирийчук під час спілкування з місцевими жителями відзначила першочергову важливість сільської медицини, оскільки у селех проживає багато людей похилого віку. Вона зауважила, що значну кількість коштів було спрямовано на програму Президента України Петра Порошенка, яка називається «Сільська медицина». Реформа сільської медицини врахувала іноземний досвід, зокрема Німеччини.

«Вже у 2019 році для сімейних лікарів районного Центру ПМСД буде придбано новий автомобіль, аби лікар міг приїхати у будь-яке, навіть найвіддаленіше, село району, – сказала голова РДА. – Також у цьому році дорога від райцентру до крайньої точки району – Миролюбова – буде повністю асфальтована, щоб «швидка» могла доїхати за максимально короткий час».

Приємною несподіванкою зустрічей стало прохання жителів с. Волонине про відновлення роботи місцевого клубу, адже кількість молоді в селі збільшується.

Наталія Кирийчук пообіцяла вивчити можливість відновлення роботи клубу та взяла до роботи ряд інших питань, піднятих на зустрічі.

 « повернутися до списку новин

Корисні посилання: