Лугинська Районна Державна Адміністрація
Лугинський район, Житомирська область

«Гідність дитини!»: держава виділила додаткову субвенцію на облаштування зручностей у школах

Переглядів: 190

Держава виділила додаткову субвенцію Житомирщині понад 26 млн грн на реалізацію програми під умовною назвою «Гідність дитини!» – облаштування зручностей у школах. Наразі управління освіти і науки обласної адміністрації збирає пропозиції від районних відділів освіти щодо облаштування туалетів усередині шкіл.

Про це повідомляє управління освіти і науки ОДА.

Загалом у 2019 році на покращення якості освіти у бюджеті закладено 1,5 мільярда гривень. Житомирській області із державного бюджету передбачена субвенція на покращення санітарно-гігієнічних норм у закладах освіти на суму 26 млн 340,5 тис. грн.

Така субвенція передбачається вперше. Туалети мають бути відбудовані за протягом 2019 року.

«Дуже важлива державна програма з поки що умовною назвою «Гідність дитини». Це програма на облаштування теплих внутрішніх туалетів. За офіційною статистикою, близько тисячі шкіл — думаю, що насправді більше — не мають у ХХІ столітті внутрішніх туалетів. Звісно, коли не забезпечені базові потреби дитини, коли вона не може фізіологічні потреби справити в цивілізований спосіб, нам важко говорити про Нову українську школу», — розповідає радниця Міністра освіти і науки Іванна Коберник.

Наразі обласне управління збирає пропозиції від відділів та секторів освіти районних державних адміністрацій щодо кількості шкіл, які потребують облаштування туалетів усередині шкіл.« повернутися до списку новин

Корисні посилання: