Лугинська Районна Державна Адміністрація
Лугинський район, Житомирська область

Наталія Кирийчук: «До Жеревець буде нова дорога вже у цьому році!»

Переглядів: 364

       Головна проблема жителів Жеревецького старостинського округу – відсутність нормальної дороги до райцентру – буде вирішена вже у 2019 році.

       Про це під час особистих зустрічей із мешканцями сіл Жеревці, Зарічка та Запілля розповіла голова РДА Наталія Кирийчук.

         «Кошти на спорудження нової асфальтної дороги між Жеревцями та Червоною Волокою в обласному бюджеті закладені, виготовлення всієї необхідної документації перебуває вже на завершальній стадії, тож щойно дозволять погодні умови – розпочнуться роботи», – сказала Наталія Кирийчук. Окрім того, буде здійснено ремонт асфальтного покриття в межах експлуатаційного утримання доріг та підсипання і грейдерування щебеневих доріг.

     Окрім дорожніх питань, жеревчуків цікавили проблеми медичної галузі, автобусне сполучення с. Запілля, ремонт місцевих закладів культури, результати впровадження реформ Президента України Петра Порошенка у Лугинському районі і ОТГ зокрема тощо.

        Голова РДА дала вичерпні відповіді на поставлені питання, роз’яснила особливості децентралізації та закликала присутніх до діалогу та співпраці.

         «Такі виїзди до людей у різні села нашого району я зроблю регулярними, тож ви зможете і розповісти про свої проблеми, і побачити результати нашої з вами співпраці. Я нічого наперед не обіцяю, окрім одного: зроблю усе від мене залежне, щоб життя людей на Лугинщині було комфортнішим», – резюмувала зустрічі Наталія Кирийчук.« повернутися до списку новин

Корисні посилання: